NOVINKY

Poděkování

21.09.2020

V každé době bychom si vzájemně měli být nápomocni a v nouzi obzvlášť. My si ale prostě jen řekli, že by třeba naši strážníci v nelehké době uvítali aspoň teplý oběd a oni nám za to přišli takto poděkovat, moc nás to překvapilo a potěšilo, nečekali jsme to. A my jsme zase rádi, že díky Vám se cítíme v našem městě bezpečně....

V souvislosti s rozvolňováním mimořádných opatření vlády ČR na základě příznivé epidemiologické situace je od 25. 5. 2020 RESTAURACE OTEVŘENA v obvyklou otevírací dobu. Budeme dodržovat veškerá aktuálně platná HYGIENICKÁ OPATŘENÍ.

Dle nařízení Vlády ČR je restaurace uzavřena a funguje režim rozvozu jídel. Zaměstnanci magistrátu si mohou objednaná jídla vyzvedávat v bufetu v 1. patře budovy radnice.

PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA POMAZÁNKY, JEDNOHUBKY, OBLOŽENÉ CHLEBÍČKY, OBLOŽENÉ MÍSY, BRAMBOROVÝ SALÁT, ŘÍZEČKY, VEKY, MASOVÉ ROLÁDY

Poděkování

10.11.2019

" Děkuji Vám za veškerou pomoc a ochotu se zajištěním stravování mé maminky.... " Krásný koš s květinami a tímto milým vzkazem nám doručil kurýr. Jsme moc rádi, že můžeme vozit obědy seniorům, kteří už si nezvládají vařit sami, často službu zajišťují jejich děti a jsme rádi, že jsou s námi spokojeni a dokáží nám to říct.